Acoustic Guitar Days 2020

Acoustic Guitar Days 2020

Acoustic Guitar Days v CMI plaza jsou v plném proudu. Speciální akce odstartovala již minulou středu 15.4.2020. Pokud si nechcete nechat ujít novinky a zajímavé tipy z oblasti akustických a elektroakustických kytar, pak neotálejte, tyto akční dny končí 29.4.2020.

Na své si přijdou všichni. Ať už jste začínající hráč, pokročilý, nebo profesionální kytaristy. Určitě si vyberete z bohaté nabídky, které vévodí nástroje značek Yamaha, Ashton či Fender. Kromě samotných kytar však můžete využít akční dny i pro objednání potřebného kytarového příslušenství.

Hudební svět v CMI plaza

CMI plaza – to je obchodní dům specializovaný na hudební nástroje. Pro návštěvníky je připravena odpovídající prezentace nástrojů s možností osobního vyzkoušení a také tým prodejních specialistů, kteří vám pomohou s výběrem a to po celý rok, nejen v rámci Acoustic Guitar Days 😉

Omezený provoz prodejny v době nouzového stavu

Ačkoli se aktuálně nacházíme v nouzovém stavu plném různých omezení, takže přímá návštěva obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové není možná, stále máte možnost pohodlného nákupu přes eshop Cmias.cz. Pokud je to pro vás zajímavé a výhodné, může obchodní dům CMI plaza posloužit jako výdejní místo.

Pevně však věříme, že se již brzy otevřou dveře naší prodejny a budeme se vám moci plnohodnotně věnovat při osobním nákupu vámi vybraného hudebního nástroje.

CMI plaza – naladěno pro vás.

Komentáře nejsou povoleny.