Adventní čas nastal…

Advent 2018

Advent pro rok 2018 odstartoval. Ne všechno by mělo být jen o nákupech, ikdyž to tak na každém kroku vypadá. Klasické Vánoce se postupem času, bohužel, vytrácejí. Všichni se snaží z tohoto období jen finančně prosperovat a jdou i za hranice, které by měly zůstat dodrženy.

Jak to myslíme? Pro děti jsou Vánoce něčím kouzelným, na co se dlouhou dobu těší. Ale pokud v televizi, rádiu nebo na internetu každou chvíli běží dokola reklamy na různé obchody či eshopy, aniž by bylo bráno v potaz to, že děti mohou stále věřit na Ježíška, tak je to smutné. O to víc, že podobné reklamy jsou hlavně na dětských programech, takže je to cíleně nastaveno. Vymizení se asi nedočkáme, ale obsah reklam by jistě upravit šel, aby splnil potřeby prodávajících, ale i nejmenších, kteří chtějí mít zachováno kouzlo Vánoc…

Eric Clapton – White Christmas

Pojďme se naladit na předvánoční atmosféru. Sníh nám již každoročně chybí a i dle posledních předpovědí to vypadá, že se děti bílých Vánoc nedočkají. Tak alespoň v této podobě, o kterou se postaral britský kytarista Eric Clapton, přezdívaný Slowhand ve své písni White Christmas.

Komentáře nejsou povoleny.