Akce na kytaru Ashton CG 80 NT

Ashton CG 80 NT

Klasická kytara velikosti 4/4 za akční cenu. Ptáte se jaká? Jedná se o model Ashton CG 80 NT. Právě tuto kytaru můžete nyní zakoupit do odvolání za akční cenu 2.290,- Kč s DPH v internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz.

Klasické kytary nikdy neomrzí, jejich vzhled je stejný a ten, kdo se na ně naučí hrát si vždy najde příležitost k tomu, kdy si zpříjemnit chvíle odpočinku a to nejen sobě, ale i svým přátelům. Nemusíte nutně vystupovat na koncertech. Klasické kytary se hodí pro oslavy, firemní akce, táboráky, posezení u krbu atd.

Široká nabídka kytar

V internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz naleznete modely pro začínající hráče, pokročilé i profesionály a to všech druhů kytar – klasických, elektrických, basových či moderních typů tzv. silent kytar. Kytary ve většině hudebních obchodů tvoří nejširší sortiment, což je dáno i tím, že kytara je jeden z nejrozšířenějších nástrojů, které lidé zkouší jako první, když se chtějí naučit na nějaký hudební nástroj.

Pár slov k akční kytaře od Ashtonu

Kytara Ashton CG 80 NT má vrchní desku vyrobenu ze smrkového dřeva. Luby a záď kytary jsou pak vyrobeny ze dřeva Agathis. Komplet pak doplňuje mahagonový krk a palisandrový hmatník. U kytary jsou dodávány kytarové struny D´Addario.

Nepromeškejte tuto šanci zakoupit kvalitní klasickou kytaru za skvělou cenu. Každá akce někdy končí a zásoby se tenčí. Nelíbí se vám tento model? Pak si jistě vyberete z bohaté nabídky zmíněného eshopu.

Komentáře nejsou povoleny.