Akční nabídka Marshall

Společnost CMI Melodia a.s. připravila pro své zákazníky speciální akční nabídku na kytarová komba Marshall. V internetovém obchodě Cmias.cz máte nyní jedinečnou možnost získat ZDARMA kytarové příslušenství nebo dokonce baskytaru Schecter. Navštivte proto stránky www.cmias.cz, případně Facebook profil společnosti CMI Melodia a.s. a dozvíte se více informací o této jedinečné nabídce.

My vám zde alespoň naznačíme, o co se přesně jedná. Základním předpokladem je, že sháníte kombo a nejlépe značky Marshall. Abychom byli přesní, tak akční nabídka se vztahuje na dva konkrétní produkty a to baskytarové kombo Marshall MB150 a kytarové kombo Marshall MG 15 CFX. Pojďme se tedy tato dvě komba trochu představit.

Marshall MB150

Model MB150 patří do kategorie komb určených pro basové kytary. Svým uživatelům nabízí výkon 150W a reproduktor 1×15″. Pokud bychom měli něco vyzdvihnout pak je to kvalita zpracování, funkčnost a celkový vzhled komba, které se nabízí za 12.900,- Kč s DPH (eshop Cmias.cz, červen 2013).

Marshall MG 15 CFX

Kytarové kombo MG 15 CFX je málé lehké patnácti wattové kombo, které je předurčeno na domácí cvičení.

Kombo disponuje dvěma kanály a čtyřmi zvukovými módy. První kanál nabízí módy Clean a Crunch. V případě druhého kanálu to jsou OD1 a OD2. A právě díky tomu můžete využívat kompletní paletu zvuků od křišťálově čistého až po opravdu silně zkreslený zvuk.

Více informací se dozvíte na stránkách společnost CMI Melodia a.s.

Komentáře nejsou povoleny.