Akustická kytara Lag T66 D 12

Dvanáctistrunná akustická kytara tvaru dreadnought T66 D 12 od francouzské firmy Lag je nyní nově skladem v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Připadá Vám šest strun málo? Potom jistě oceníte nabídku našich 12 strunných akustických nebo elektroakustických kytar. Vybírat můžete v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Jsou pro vás připraveny dvanáctistrunné kytary od firem Yamaha, Fender, Ibanez, Cort, Ashton či Lag.

Právě v dnešním článku se zaměříme na již zmíněný model kytary Lag resp. na dvanáctistrunnou akustickou kytaru T66 D 12.

Kytara dreadnought Lag T66 D 12

Dvanáctistrunná akustická kytara tvaru dreadnought Lag T66 D 12 s vrchní smrkovou deskou. Luby a zadní deska jsou k dispozici v mahagonovém provedení, stejně tak jako hlava akustické kytary. Povrchová úprava hlavy „nabízí“ matný satén. Ladící mechaniky jsou k dispozici v černé saténové barvě. Nultý pražec kytary Lag je v černém grafitu.

Krk kytary T66 D 12 je opět v mahagonovém provedení s povrchovou úpravou: satén (mat). Pro hmatník a kobylku byl použit Indonézský palisandr. Lemování kytary kombinuje černou a slonovinovou barvu.

Komentáře nejsou povoleny.