Akustická kytara Yamaha LL6 ARE

Představujeme novinku mezi akustickými kytarami od firmy Yamaha. Model Yamaha LL6 s technologií A.R.E. resp. se speciálně upravenou přední masivní smrkovou deskou umožňující výraznější zvuk ve středových a basových frekvencích. Díky tomu zní tato akustická kytara, jakoby na ní bylo hráno již několik let (samozřejně v tom dobrém slova smyslu).

Na co se můžete těšit? Předně je to špičkový zvuk a výborné zpracování kytary. Yamaha si dala tradičně záležet. Kytara LL6 Yamaha využívá nové žebrování, které jí umožní docílit jasnější zvuk a zároveň posílit basy. Tím ale odlišnosti od jiných kytar nekončí. Další novinkou je nový tvar krku, díky němuž získáte lepší úchop a skvělou hratelnost po jeho celé délce.

Kytary resp. tvar těla kytar z modelové řady LL nabízí vyšší hlasitost nástroje, široký dynamický rozsah a excelentní tonální vyvážení. Mezi další důležité body patří rovněž pasivní SRT Zero Impact snímač, který omezuje vliv elektroniky na zvuk nástroje. Tento pasivní snímač využívá samostatné piezo snímače pro každou strunu a věrně reprodukuje dynamický zvuk kytary.

Videoprezentace

Na závěr si kytaru Yamaha LL6 ARE představíme i díky videoprezentaci, kterou naleznete na portálu YouTube.com.

Komentáře nejsou povoleny.