Ashton ACB 400CEQ NTM

Ashton ACB 400CEQ NTM

Čtyřstrunná elektroakustická baskytara s výřezem a snímačem od Ashtonu si jistě získá vaši pozornost. Objevte kouzlo modelu ACB 400CEQ NTM, který je dostupný na eshopu Hudebni-obchod.cz.

Pojďme si tuto kytaru malinko představit. Začneme přední deskou, pro jejíž výrobu byl vybrán smrk. Luby a záď si designeři Ashtonu naplánovali ze sapele. Komplet pak tvoří mahagonový krk s výztuhou, který je doplněný hmatníkem ze SmartWoodu. K dokonalosti je přidána chromovaná mechanika, takže vše je okulahodící.

Do výbavy modelu ACB 400CEQ patří samozřejmě kytarový snímač Ashton MG30, který je vybaven vestavěnou ladičkou, ovladačem hlasitosti a ekvalizérum, který nabízí několik možností úpravy basů, středů a výšek. Kytara je dodávána v barevném provedení NTM neboli přírodní mat.

Co více nabídnout? Pokud byste si kytaru chtěli ještě více vyšperkovat, tak je možné si k ní přikoupit kytarové příslušenství, kde zmíníme například klipovou ladičku od stejného výrobce tedy Ashtonu CPT 200, případně od konkurenční Yamahy YTC10.

Komentáře nejsou povoleny.