Ashton CG 150 – akce na kytarový paket

Ashton CG 150

Klasická kytara od Ashtonu v akční nabídce internetového obchodu specializovaného na hudební nástroje. Hudebni-obchod.cz připravil pro své zákazníky kytarový paket s doporučeným příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Pořiďte si klasickou kytaru Ashton 4/4 CG 150!

Kytarový set

Co všechno můžete získat nákupem tohoto kytarového setu. Předně je to samozřejmě to nejdůležitější a to klasická kytara ve standardní velikosti Ashton CG 150 v barevném provedení AM – Amber. Jedná se o klasickou kytaru se smrkovou vrchní deskou (kvalita A). Luby, záď a hmatník jsou z palisandru. Vše pak doplňuje mahagonový krk.

V setu pak získáte mimo jiné i ochranný obal, který využijete při přenášení kytary či při jejím skladování. Konkrétně se jedná o povlak na klasickou kytaru Ashton ARM 300C.

Kytarový paket Ashton CG 150

Posledním do party je pak kytarový řemen Ashton AGSD 100, kde si můžete vybrat z několika různých barevných motivů, aby vše ladilo vašim představám.

Tento základní kytarový paket máte možnost si aktuálně (srpen 2015) zakoupit za částku 2.190,- Kč s DPH. Pro více informací doporučujeme navštívit internetový obchod Hudebni-obchod.cz.

Komentáře nejsou povoleny.