Ashton UKE 100 MH

Ashton UKE 100 MH

V rámci internetového obchodu Hudebni-obchod.cz jsme v současné době zaznamenali velký zájem o ukulele. Jedním z nejoblíbenějších modelů pro začínající hráče je ukulele značky Ashton, které naleznete v obchodech pod označením UKE 100. Je nabízeno v několika barevných variantách, z kterých si vybere každý.

Skvělý nástroj pro malé hudebníky

Jedná se o model sopránového ukulele se spodní ladící mechanikou. Ashton se v tomto směru zaměřil na skutečný hudební nástroj pro malé hudebníky, který je možná malý velikostí, ale jedná se o plnohodnotý nástroj – plnohodnotné ukulele, které postačí začínajícím hudebníkům. Pro pokročilé či profesionální hráče na ukulele je samozřejmě na místě se poohlédnout po „vyšších“ modelech, které rovněž naleznete v našem internetovém obchodě Hudebni-obchod.cz.

Zmiňované sopránové ukulele je vyrobeno ze dřeva. V tomto případě se jedná – viz. fotografie na úvod článku – o ukulele Ashton UKE 100 MH, neboli ukulele v povrchové úpravě mahagon. Pokud si jej zakoupíte, obdržíte spolu s nástrojem i ochranný povlak v hnědé barvě, který ladí s designem nástroje.

Aktuálně je toto ukulele dostupné za cenu 590,- Kč s DPH (cena platná k 25.2.2016 v eshopu Hudebni-obchod.cz.).

Komentáře nejsou povoleny.