Basový workshop 10.11.2014

Basový workshop 10.11.2014

Hrajete na basovou kytaru? Rádi byste se naučili nové způsoby hraní na baskytaru? Líbí se vám moderní hudební styly? Pak si nenechte ujít speciální basový workshop Marka „Bero“ Haruštiaka, který se koná 10. listopadu v Hradci Králové, v prodejně hudebních nástrojů CMI plaza.

Celá akce resp. vstup na basový workshop je zdarma. Takže si naplánujte volno a 10. listopadu vyražte do Hradce Králové. Vše vypukne od 17 hodin, takže nepropásněte začátek workshopu. Posuňte své vnímání basových frekvencí na jiný level. Hlavním tématem workshopu je využití basové kytary v moderních elektronických stylech. Marek vám prozradí a ukáže, jak se hraje na kytaru v 21. století. Návštěvy rozhodně nebudete litovat, takže pokud jste členem kapely, určitě s sebou vezměte i své kolegy.

Hurá do CMI plaza

Co vše potřebujete? Vezměte si diář a důkladně si poznamenejte datum 10.11.2014. Pokud neznáte Hradec Králové, nebo nevíte, kde se nachází obchodní dům CMI plaza, pak si poznamenejte i adresu Kladská 1117/25, tedy adresu, kde se celá akce uskuteční.

Vše propukne 10. listopadu v 17 hodin v obchodním domě hudebních nástrojů CMI plaza v Hradci Králové (Kladská 1117/25).

Kdo je Marek Bero Haruštiak?

Marek Bero je profesionálním hráčem na baskytaru, který aktuálně působí v Londýně. Dlouhodobě působí jako umělec, učitel a „prezentátor“ basových kytar značky Yamaha. Během své kariéry hrál a spolupracoval s celou řadou umělců a hudebních skupin jak v České republice, tak i ve Velké Británii.

Sám vydal i učebnici baskytary, která je jednou z nejprodávanějších v oblasti hudebnin. Jeho posledním dílem je elektronická kniha Baskytarová posilovna, která je k dispozici v prodejní síti Amazon a iStore.

Více informací o tomto kytaristovi naleznete na jeho webu marekbero.co.uk.

Komentáře nejsou povoleny.