Cestovní kytara Ashton Mini20

Cestovní kytara Ashton Mini20

V létě jistě hodně cestujete. Pokud máte rádi hudbu, neměla by ve vašem zavazadlovém prostoru chybět ani kytara. Samozřejmě, že na cesty je lepší si brát spíše menší modely. Své o tom ví i výrobci, kteří tak dali vzniknout nové kategorii tzv. cestovních kytar. Jednou z nich je i model Ashton Mini 20.

Malá kytara na cesty

Akustická kytara Ashton Mini 20 nabízí zmenšené 3/4 tělo. Díky tomu se hodí nejen jako kytara na cesty, ale i jako model, který můžete koupit svým dětem. Vrchní deska je vyrobena ze smrku A kvality. Luby a záď nástroje jsou vyrobeny z lipového dřeva. Krk je mahagonový krk s hmatníkem z materiálu SmartWood, který je pevnější a odolnější než palisandr.

SmartWood

Možná vás tento materiál překvapil a neznáte jej, takže malé vysvětlení. SmartWood je nově vyvinutý materiál, který plně nahrazuje dříve používaný palisandr. A není tajemstvím, že ho i v mnohém předčí.  Tento kompozitní dřevěný materiál je pevnější a odolnější než palisandr. Zároveň lépe odolává změnám vyvolávaným změnami vlhkosti v okolí hudebního nástroje, v tomto případě cestovní kytary Ashton Mini 20.

Kytara je určena na cesty a to svým rozměrem. Pokud si takový model objednáte, doporučujeme se poohlédnout i po ochranném povlaku, aby byla vaše kytara v bezpečí po celou dobu „transportu“.

Komentáře nejsou povoleny.