Cestovní kytara Backpacker Steel Martin

Jste hodně na cestách? Pak by vás mohl zaujmout model cestovní akustické kytary od firmy Martin. Jedná se o kytaru Backpacker Steel String. Kytaru, která je ideální na cesty. Nabízí nízkou hmotnost a malé rozměry. Opravdu zdařilý model cestovní kytary, který stojí za to minimálně vyzkoušet.

Tuto kytaru máte možnost si osobně prohlédnout a vyzkoušet např. v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Jistě vás bude zajímat cena. K dnešnímu dni (24.3.2014) je dostupná za částku 5.680,- Kč s DPH. Cenu jsme převzali z internetového obchodu Cmias.cz. V tomto obchodě je kytara nabízena včetně luxusního povlaku, který ji ochrání při transportu.

Materiál

Pro vrchní desku této cestovní akustické kytary byl zvolen masivní smrk. Zadní deska a luby jsou vyrobeny z masivního „znělého“ dřeva. To vše je „obaleno“ ručně nanášenou jemnou vrstou laku. Model kytary dále disponuje uzavřenou chromovanou mechaniku.

Kytarové struny

Pro cestovní kytaru Backpacker Steel doporučujeme používat kytarové struny s označením Martin M 170.

Ukázka hry

Pokud nemáte možnost vidět kytaru v akci na živo, tak možná oceníte i níže uvedené video, které jsme objevili na portálu YouTube.com.

Komentáře nejsou povoleny.