Cestovní kytara Vox Apache-1 3U SB

Navážeme na náš předchozí článek a opět se podíváme na kytaru z dílny společnosti VOX. Tentokráte si představíme novinku, kterou na trhu poznáte podle označení Vox Apache-1 3U SB. Jedná se o jedinečnou cestovní elektrickou kytaru, se kterou můžete cvičit opravdu kdekoliv a kdykoliv.

Již při prvním pohledu na kytaru uvidíte, že byl použit klasický vintage tvar kapky VOX. Kytara má zabudovaný zesilovač přímo ve svém těle. Z vlastností jistě oceníte vestavěné rytmy pro každý hudební styl či možnost připojení sluchátek nebo aparátu.

Ideální společník na cesty

Nový model elektrické kytary je určený pro hudebníky, kteří často cestují. Tělo kytary VOX je vyrobeno z lípy, krk z javoru a hmatník z palisandru.

Z dalších důležitých vlastností to jsou single coil snímač, zabudovaný aparát se dvěma 3″ reproduktory, 66 rytmických paternů, pohodlná ladička struny E, klasický výstup, výstup na sluchátka, AUX vstup a možnost napájení na baterie (výdrž až 26 hodin se 6 AA baterií). V internetových obchodech se kytara dodává v balení s gigbagem (pouzdro) a popruhem.

Pokud vás kytara zaujala doporučujeme internetový obchod Cmias.cz, kde naleznete kytary od více než 60 výrobců viz. http://www.cmias.cz/eshop-kategorie-kytary.html.

Abychom vás navnadili, přikládáme i video:

Komentáře nejsou povoleny.