Chinaski představili nový singl Láska a data

Chinaski

Oblíbená česká kapela Chinaski je stálicí na domácí hudební scéně. V současné době pro své fanoušky připravila nové album „11“, které bude k dispozici od 1.10.2019 na všech digitálních prodejnách a od 4.10.2019 i v kamenných obchodech.

Jedná se o první album, které kapela vydává v nové sestavě, která byla poprvé vidět naživo loni v březnu v Krnově, kde Chinaski zahájily klubové turné nazvané Není nám do pláče.

Včera kapela pustila do světa i svůj první singl včetně klipu z výše jmenovaného alba, který nese název Láska a data a je možné jej shlédnout na YouTube. Jaká je nová sestava kapely? Základní skladatelskou dvojici, zpěváka Malátného a kytaristu Františka Táborského, doplnili bubeník Lukáš Pavlík, slovenský baskytarista Tomi Okres a klávesista Jan Steinsdörfer.

Láska a data – první singl z nového alba

Jak představit singl Láska a data? Nejlépe slovy Michala Malátného, které uvedl v rozhovoru pro magazín Aktualne.cz: „Je to podle mne typická píseň od Chinaski, proto jsme ji vydali jako první, aby lidé pochopili, že i v nové sestavě jsme neudělali žádný žánrový kotrmelec.“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.