CMI Music doporučuje TOP 10 elektrických kytar pro začátečníky

TOP10 elektrických kytar pro začátečníky

CMI Music a Muzikalendář – to jsou dvě již neoddělitelné věci. I v této složité době pro vás zástupci firmy CMI Music připravili zajímavé novinky, akce a rady. Tou poslední je tip na TOP 10 nejlepších elektrických kytar pro začínající kytaristy. Kytary, které můžete zároveň zakoupit v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Univerzální kytara pro každého

Yamaha Pacifica 021 je kvalitní elektrická kytara do začátků, která díky pohodlnému designu, kombinaci snímačů a tremola s pákou nabízí velkou zvukovou variabilitu a je vhodná pro vyznavače všech hudebních stylů.

Za málo peněz hodně muziky

Ashton AG232 Pack – skvělá elektrická kytara pro začátečníky. Včetně základního příslušenství. Různá barevná provedení.

Ashton AGL343 BK – elektrická kytary typu LP. Výborný nástroj pro začátečníky a studenty hudebních škol. Dodáváno v černé barvě.

Squier Bullet Stratocaster – kvalitní nástroj pro naprosté začátečníky. Legendární Stratocaster za bezkonkurenční cenu. Různá barevná provední a kombinace snímačů.

Nástroje (nejen) pro moderní kytaristy

Ibanez GRGR221PA – nádherná elektrická kytara typu Super Strat, která je jak stvořená pro vyznavače moderních metalových stylů. Tělo z exotického dřeva Okoume, pevná kobylka, hmatník s vykládáním obrácených žraločích zubů.

ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK S TIPY NA ELEKTRICKÉ KYTARY.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.