Čtvrtá hvězda – Prodej kytary

Čtvrtá hvězda - Prodej kytary

Seriál Čtvrtá hvězda byl zajímavým počinem České televize. Z mého pohledu cíl splnil. Měl to být dle mého názoru kontroverzní seriál, který si najde svoji cílovou skupinu a samozřejmě i odpůrce, kteří takový pořad na státní televizi zkrátka vidět nechtějí. V obou případech se ale splnil hlavní cíl – mluvilo se o něm!

Proč se o něm ale zmiňujeme. Na internetu jsme objevili ukázku, která svým tématem spadá do našeho portálu. A tak jsme si řekli, proč ji neposkytnout našim čtenářům.

Jedná se o scénku, kdy Ivan Trojan (recepční František) informuje svého seriálového synovce Václava Neužila (recepční Štěpán) o tom, že prodal jeho kytaru. Jak jinak, než za skvělou cenu 🙂

Správný odhad ceny kytary je důležitý

František je opravdu specialista na kytary, takže ji prodal za velmi výhodných podmínek. Cena 650,- Kč by se asi líbila každému, tedy až na Štěpána, který samozřejmě moc dobře věděl, že je cena mnohonásobně vyšší.

A u koho kytara skončila? Své kytarové umění může naplno ukázat zlodějíček Major, který s Františkem úzce „spolupracuje“ 😉

No podívejte se sami. Celé díly je možné samozřejmě shlédnout např. v archivu České televize, případně se jistě dají dohledat např. na YouTube.com.

Komentáře nejsou povoleny.