Cvičítko na prsty pro kytaristy

Chcete hrát na kytaru opravdu rychle? Zkuste „cvičítko“ na prsty Ashton FT100. Tento posilovač prstů s nastavitelnou tuhostí zmačknutí je vhodný pro všechny kytaristy co potřebují posílit prsty a zlepšit svoji herní techniku. Toto a další kytarové příslušenství naleznete v internetovém obchodě Cmias.cz, případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Cvičítko na prsty Ashton FT 100 (Finger Trainer) ocení každý kytarista, který chce vylepšit svoji hru. Toto užitečné kytarové příslušenství je nyní dostupné za cenu 250,- Kč s DPH (cena platná k 12.11.2012 na eshopu Cmias.cz).

Finger Trainer Ashton není jediné příslušenství pro kytaristy, které máte možnost si zakoupit. K dispozici je celá řada dalších výrobků a doplňků, které využijí jak začínající kytaristé, tak i pokročilí hráči, kteří chtějí neustále zdokonalovat svoji hru.

Jaké příslušenství nabízí eshop Cmias.cz?

V nabídce je příslušenství pro kytary různých typů od předních světových výrobců. Objednávat tak můžete např. kytarové ladičky, metronomy, stojany, řemeny, struny na kytaru (struny pro elektrické, basové i akustické kytary), pouzdra, povlaky, kabely, efekty, trsátka a mnohé další.

Nakupujte výhodně u odborníků. CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje!

Komentáře nejsou povoleny.