Dětské kytary nejen pod stromeček

Dětské kytary

Do Štědrého dne zbývá 15 dnů. To už je opravdu nejvyšší čas, abyste si objednali dárky v internetových obchodech. V příštím týdnu už většina eshopů sice bude schopna předat dopravcům zboží skladem včas, ale už to ne vždy bude znamenat 100% jistotu dodání do Vánoc.

Pozor na datum objednávky

Situace je složitá. Dopravci nestíhají a je jedno, jestli se to týká PPL, DPD, Zásilkovny, České pošty aj. To, že prodejce zboží předá kurýrovi je první, ale ne ten nejdůležitější krok k tomu, abyste dárek obdrželi včas.

Následuje svoz na svozové depo, přemístění na rozvozové depo a teprve poté závoz na konkrétní adresu buď přímo ke koncovému zákazníkovi nebo na výdejní místo.

Nebudeme vás ale strašit. Zatím je času dost a v mnoha lokalitách se doručení nijak nemění, maximálně o jeden či dva pracovní dny, což je přijatelné.

Máte ve svém seznamu kytaru pro vašeho malého kytaristu či kytaristku? Pojďte se podívat na nabídku eshopu Hudebni-obchod.cz, kde naleznete modely kytar pro nejmenší i větší děti. Vždy vám rádi a ochotně poradí.

Krásný advent přeje tým Kytary-cz.eu.

Komentáře nejsou povoleny.