Electro Harmonix 44 Magnum

Společnost CMI Melodia a.s. nabízí výhodnou akci na kytarový zesilovač Electro Harmonix 44 Magnum. V současné době je tento malý velký zesilovač dostupný za částku 2.990,- Kč s DPH. Skladem jsou dva poslední kusy v CMI plaza. To znamená, že je možné jej objednat buď v internetovém obchodě www.cmias.cz, případně v obchodním domě s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové.

Co tento zesilovač nabízí? O tom si povíme v následující části našeho článku. Věříme, že vás zaujme.

Specifikace a popis kytarového zesilovače

Pokud bychom měli zvolit nějakou stručnou charakteristiku, pak by to znělo následovně. Electro Harmonix 44 Magnum je malý, jednoduchý, spolehlivý a šikovný kytarový zesilovač (kytarový pedál), který je schopný při připojení reproboxu o impedanci 16 nebo 8 Ohmů dodat výkon až 44 Wattů!

Podívejme se nejprve na konstrukci. V tomto případě se jedná o typický kytarový efekt z řady Electro Harmonix. Tomu odpovídá odolné kovové šasi, ve kterém je schovaná velmi kvalitní elektronika, spolehlivý masivní spínač, jeden potenciometr a dva vstupy pro kabely s 6,3 jacky.

Malý kytarový zesilovač

Model 44 Magnum lze označit jako netypický stompbox. Nejedná se totiž o klasický efektový pedál, ale spíše o malý kytarový zesilovač, který dokáže dodat již zmiňovaný výkon 44 Wattů. Model je optimalizován pro použití s kytarou, ale skvěle bude pracovat i s jinými hudebními nástroji. Jen těžko bychom hledali na současném trhu kompaktnější zesilovač!

Použití zesilovače

Použití zesilovače 44 Magnum je velmi snadné. Stačí, když do vstupu zapojíte kabel jdoucí od vaší kytary a do výstupu reprobox o zátěži 16 nebo 8 Ohm. Pomocí potenciometru Volume pak nastavíte výstupní hlasitost a v souvislostí s ní i zkreslení. Chcete-li zvýraznit vyšší frekvence, použijte Bright switch – pak již můžete začít hrát. K napájení slouží adaptér, který je součástí balení.

Komentáře nejsou povoleny.