Elektrická kytara Bamboocaster

Elektrická kytara Bamboocaster

Na internetu jsme objevili nový model kytary – Bamboocaster. Pochlubil se s ním jeden z uživatelů portálu YouTube. Základem byla elektrická kytara Telecaster, kterou si upravil dle svých potřeb. Co k tomu použil? Kuchyňské krájecí prkénko z bambusu. Z něj pak udělal nové tělo kytary.

Bambus je v poslední době velmi oblíbený a své uplatnění nalezne právě i v oblasti tvorby hudebních nástrojů. Známé jsou například bambusové flétny, ale i další nástroje. Základem všeho jsou bambusové tyče, které si můžete zakoupit i v českých končinách a to nejen v obchodech kamenných, ale i přes internet. Pouze počítejte s dražší dopravou v závislosti na tom, jak dlouhé tyče si budete chtít zakoupit.

Nicméně na výrobu nástrojů z bambusu byste už měli mít potřebné vybavení. Případně to řešit tak, jako tento uživatel, který kytaru vyrobil již ze zpracovaného bambusu, který zakoupil v podobě kuchyňského prkénka.

Fantazii se meze nekladou, takže hurá do toho!

A zrodil se Bamboocaster

Kdo jiný by měl představit tento unikátní model elektrické kytary, než sám výrobce. A co vy, nezkusíte si doma také vyrobit nějaký speciální model kytary? Pochlubte se svým výtvorem. Stačí málo a můžete být slavní!

Komentáře nejsou povoleny.