Elektrická kytara Ibanez Roadcore RC320

Ibanez Roadcore RC230

Jednou z dalších zajímavých kytar je i model elektrické kytary od firmy Ibanez. Jedná se o modelovou řadu Roadcore, konkrétně kytaru RC320, která se prodává ve dvou barevných provedeních – černé (BK) a třešňové (TCR). Základní informace naleznete v další části článku včetně videoprezentace.

Elektrická kytara by se měla pohybovat na hranici desetitisíce korun. V této cenové hladině nabízí se jedná o netradiční kytaru, jenž nabízí univerzální zvuk. Ať už si ji vyzkoušíte, nebo zakoupíte v některém z obchodů s hudebními nástroji, jistě nebudete zklamáni.

Aby byla kytara v naprostém bezpečí při přenosu či „skladování“, doporučuje výrobce používat kytarové pouzdro Ibanez W100RG. Vybrat si však můžete jakékoliv jiné, které bude vyhovovat rozměrům kytary.

Vlastnosti kytary Ibanez Roadcore RC320

Tělo kytary je vyrobeno z masivního mahagonu. Pro krk zvolil Ibanez javor. Pokud patříte mezi milovníky dřeva resp. kresby dřeva, pak si jistě vyberete barevnou variantu TCR (Transparent Cherry), která „nic neskrývá“. Hmatník modelu RC320 je palisandrový s 22 pražci. Polohy na hmatníku jsou označeny klasickými tečkami. Elektrická kytara Ibanez Roadcore RC320 je osazena dvěma snímači typu Core-Tone.

Slíbená videoprezentace

Nyní se již podívejte na video, kde je vidět kytaru v akci.

Komentáře nejsou povoleny.