Elektrické kytary Fender® Squier® Stratocaster®

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové nabízí širokou nabídku elektrických kytar Fender® a Squier® Stratocaster®. Přijďte se přesvědčit o jejich kvalitě i Vy. Vybírat můžete ze základních modelů Bullet, Affinity, ale i American Special, American Standard a Signature modelů.

Předně je třeba asi připomenout, co je to označení Stratocaster®. Stratocaster® je speciální typ elektrické kytary, který navrhl Leo Fender v polovině dvacátého století. Podíváme-li se na provedení těla těchto kytar, pak je nejčastěji používaným materiálem pro jejich výrobu olšové nebo jasanové dřevo. Naproti tomu krk kytary je vyráběn z javorového dřeva. Elektrické kytary Stratocaster® mají ve většině případů tři jednocívkové snímače. To jsou asi základní a nejdůležitější charakteristiky těchto modelů kytar.

Kytary tohoto typu byly a jsou velmi oblíbené mezi světovými umělci a nejen mezi nimi. Máme-li některé z nich uvést, pak by to byly např. Jimi Hendrix, Yngwie Malmsteen, Stevie Ray Vaughan, Eric Clapton nebo Ritchie Blackmore. Jejich seznam je možné získat na oficiálních stránkách výrobce – firmy Fender.

Zájemci, kteří by si chtěli některou z kytar Stratocaster® zakoupit, mohou využít nabídky společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. K dispozici je jak internetový obchod Cmias.cz, tak i obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové s ojedinělou nabídkou hudebních nástrojů od více jak 100 výrobců z celého světa.

Komentáře nejsou povoleny.