Elektrické kytary Gibson a DBZ

Rozšířili jsme nabídku našich kytar o nové modely elektrických kytar značky Gibson a DBZ Guitars. Chcete je vidět? Navštivte obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové. Chcete si je koupit, aniž byste museli někam cestovat? Objednejte si je v našem internetovém obchodě Cmias.cz. CMI Melodia a.s. – hudební nástroje od profesionálů.

Elektrické kytary Gibson

Jak jsme vám již slibovali na úvod našeho článku. V CMI plaza si nyní můžete zahrát na elektrické kytary Gibson – Made in USA! Jaké modely jsou pro vás připraveny?

V CMI plaza najdete Les Paul Studio EB CH, Les Paul Studio Faded WC, Les Paul Studio WR GH, Les Paul Traditional a také na model SG 61 Reissue.

DBZ guitars – Barchetta Premier

Připraven je pro vás i skvělý model od firmy DBZ Guitars – elektrická metalová kytara Barchetta Premier LT-FR MBS. Za výrobou této kytary stojí známí „stavitel“ Dean B. Zelinski. Kytara Barchetta Premier LT-FR MBS od firmy DBZ Guitars je nyní k dostání za skvělou akční cenu (informace z června 2012).

Třešnička na dortu

Pokud sháníte levoruké kytary, pak jistě oceníte další novinku v naší nabídce. Tou je levoruká elektroakustická kytara Tim Armstrong Hellcat Concert Electric.

Na základě modelu ’60s Fender® acoustic vznikl nový hudební nástroj, na němž známý kytarista Tim Armstrong píše všechny písně pro svou legendární punkovou kapelu RANCID!

Levoruká kytara je zdobena logy „Hellcat“ a lebkami na dvanáctém pražci. Typická je také masivní mahagonovou deskou a Fishman ® předzesilovačem.

Komentáře nejsou povoleny.