Elektrické kytary pro začátečníky – Kapok

Kapok - elektrické kytary pro začátečníky

Pokud se chystáte začít s hrou na elektrickou kytaru, pak vás nejspíše zaujme následující informace. Proč? Protože zde chceme informovat o možnosti výhodného nákupu odpovídajícího nástroje. Kde? V hudebním eshopu Hudebni-obchod.cz, které do své nabídky nově zařazuje elektrické kytary značky Kapok.

Cenově dostupné kytary

Když se podíváme na aktuální nabídku, tak je to opravdu velmi zajímavé. Nejlevnější modely začínají na částce těsně pod hranicí tří tisíc korun včetně sazby DPH. Vybírat můžete z několika typů kytar v různých barevných provedeních. Je tedy velká pravděpodobnost, že si vyberete. Dobrou zprávou je i to, že tím, že se jedná o novinku, tak jsou všechny nabízené kytary skladem a jen čekají na dokončení vaší objednávky.

Set elektrické kytary

A nemusíte nutně zůstat pouze u nákupu kytary. Pokud si chcete pořídit cenově výhodný set elektrické kytary s doporučeným příslušenstvím, pak i pro vás má Hudebni-obchod.cz řešení. Sety budou jistě průběžně doplňovány. Aktuálně je k dispozici set pro model Kapok EG-11 ve třech barevných variantách a to za cenu 4.990.- Kč s DPH (cena platná k 19.1.2017).

 

Komentáře nejsou povoleny.