Elektrické kytary Yamaha Revstar

Elektrické kytary Yamaha Revstar

Konec roku přinesl mimo jiné i novinky v nabídce elektrických kytar značky Yamaha. 15.12.2015 představila Yamaha oficiálně svoji novou produktovou řadu Revstar! Nové designové zpracování, různé varianty kytar pro různé hudební styly, ideální tělo kytary pro pohodlné hraní…

Brzy skladem v českých obchodech

Již brzy tak budete moci i v českých prodejnách a eshopech zakoupit nové kytary Revstar Yamaha. Mezi prvními, kteří zařadili tyto kytary do své nabídky, byl i internetový obchod Hudebni-obchod.cz (mimochodem zákulisní informace hovoří o tom, že se konečně dočká nového moderního kabátu, aby návštěvníci resp. potenciální zákazníci mohli nakupovat co nejsnadněji). A právě prodej kytar (nejen značky Yamaha) je spolu například s klávesy jedním z hlavních priorit tohoto obchodu. Všeobecně se jedná o nejpoptávanější hudební nástroje – dále pak bicí, digitální piana atp.

8 statečných!

Nová řada Yamaha Revstar je zastoupena celkem osmi modely kytar, které jsou označeny následovně: RSP20CR, RS820CR, RS720B, RS620, RS502T BGR, RS502, RS420 a RS320.

Nové kytary jsou opravdu zdařilé, je vidět, že si v Yamaze dali opravdu záležet. Věříme, že se kytary brzy rozšíří a jejich obliba bude celosvětová! Zapamatujte si tedy pojem Yamaha Revstar!

Yamaha Revstar RS502

Podívejte se na krátké video, ve kterém je představen konkrétní model nové řady Revstar. Jedná se o elektrickou kytaru Yamaha Revstar RS 502. K dispozici v několika barevných provedeních.

Komentáře nejsou povoleny.