Elektroakustické kytary C.F.Martin

Elektroakustické kytary C.F.Martin

Značka C.F. Martin je legendou. Kytary této značky se pyšní výborným zpracováním a kvalitními zvukovými vlastnostmi. I proto jsme rádi, že vám můžeme představit dva modely elektroakustických kytar, které jsou nyní k vidění v obchodním domě CMI plaza (včetně dalších modelů kytar a jiných druhů hudebních nástrojů).

Nebudeme vás dlouho napínat, jak je již vidět z našeho „intro“ obrázku, bude se jednat o kytary značky Martin s označením DRS1 a 000-X1AE.

Elektroakustická kytara Martin 000-X1AE

Auditorium elektroakustická kytara 000-X1AE s vrchní deskou z masivního smrku (Sitka). Pro zadní desku a luby byl jako materiál zvolen HPL – mahagon. Precizní výroba si vyžaduje mimo jiné i ruční práci. U tohoto modelu je v rámci povrchové úpravy provedena ručně nanášená jemná vrstva laku.

Jedná se o model s uzavřenou chromovanou mechanikou, elektronikou typu Fishman Sonitone či hmatníkem Richlite. Pro kytaru jsou doporučeny kytarové struny SP Lifespan.

Elektroakustická kytara Martin DRS1

Model DRS1 se řadí mezi elektroakustické kytary typu Dreadnought. Vrchní deska, zadní deska i luby jsou vyrobeny z masivní Sapele. Finální dojem pak zajišťuje saténový matný lak.

I v tomto případě se jedná o kytaru s uzavřenou chromovanou mechanikou a elektronikou Fishman Sonitone. Z dalších vlastností to jsou krk Rust Stratabond a hmatník Richlite. U kytary je doporučeno používat struny SP Lifespan (MSP 7200). Pokud byste kytaru objednávali napří. v internetovém obchodě Cmias.cz, bude vám součástí balení dodáno i kytarové pouzdro (toto si vždy ověřte u svého prodejce – mělo by to být uvedeno u detailu kytary).

Zdroj banneru: CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje

Komentáře nejsou povoleny.