Fender Mustang GT 40

Nejvyspělejší kytarové kombo Fender Mustang GT 40

Obchodním dům CMI plaza rozšířil svoji nabídku vystavených kytarových komb o další model. A to ne ledajaký. Poznejte jedno z nejvyspělejších kytarových komb Fenderu, model Mustang GT 40. Jedná se o modelingové kombo pro elektrické kytary, které je určeno pro začínající kytaristy.

Bohatá výbava

Na co všechno se můžete u tohoto modelu těšit? Jedná se o kytarový aparát s výkonem 40W, který disponuje celkem 21 simulacemi známých aparatur a 47 různými efekty. Nechybí ani pestré možnosti propojení s PC a mobilními zařízeními pomocí technologie Bluetooth či přes USB rozhraní. Přenos zvuku mají „na starost“ dva reproduktory o průměru 16,5 cm (6,5“).

Velkou předností je mimo jiné i přítomnost WiFi připojení. V tomto směru se jedná o první kombo svého druhu, které tuto možnost nabízí. Díky tomu lze velmi snadno automaticky aktualizovat firmware aparatury, načítat presety vytvořené jinými uživateli nebo okamžitě sdílet své nápady s ostatními kytaristy po celém světě!

Oslovil vás tento model kytarového komba? Pokud ano a například váháte, zda si jej objednat bez předchozího otestování, pak doporučujeme navštívit obchodní dům s hudebními nástroji CMI plaza v Hradci Králové, kde je aktuálně kombo Fender Mustang GT 40 skladem.

Čeká zde na vás příjemné prostředí a ochotný personál, který vám vždy rád pomůže s výběrem vhodného hudebního nástroje. Zkrátka CMI plaza … naladěno pro Vás!

Komentáře nejsou povoleny.