Fender Squier Bullet Strat – produkt roku Heureka 2019

Fender Squier Bullet Strat

Nouzový stav nás drží doma. I zde ale můžeme dělat věci, které máme rádi, třeba v omezené formě, ale můžeme. Kromě cvičení to může být i hra na oblíbený hudební nástroj. Možná jste ještě nedávno váhali, zda nezkusit hru na kytaru. Nyní to může být impuls k rozhodujícímu kroku…

Dnes vám chceme doporučit model elektrické kytary – Fender Squier Bullet Strat – pro začínající hráče, která byla oceněna jako Produkt roku Heuréka 2019. Jedná se o cenově dostupný nástroj od kvalitního výrobce kytar firmy Fender.

Tělo kytary je vyrobeno z lípy. Krk pak z javoru, doplněný palisandrovým hmatníkem. Kytara je osazena třemi singl coil snímači. Stratocaster je v provedení sunburst s bílým pickguardem.

Zvuk stratocasteru je legendární. Je vhodný jak na sólovou hru, tak na doprovody. Výběrem tohoto modelu se vám do rukou dostane univerzální kytara, která se hodí pro většinu hudebních stylů. Hledáte výraznou kytaru? Sázkou na Fender Squier Bullet Strat rozhodně neprohloupíte. Pro začátečníky je Stratocaster ta nejlepší volba v kategorii elektrických kytar.

Komentáře nejsou povoleny.