Fenderspecialista.cz

Pokud jste si oblíbili značku Fender, pak by vám neměla uniknout stránka www.fenderspecialista.cz, za jejímž vznikem stojí společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje Yamaha a Fender. Jedná se o prezentaci, kde na jednom místě naleznete hudební nástroje právě od značky Fender. Postupně zde budou zveřejňovány i zajímavé informace právě o této značce, novinkách atp.

Pojďme se podívat na strukturu, která byla pro tuto prezentaci zvolena. Vzhledem k zaměření společnosti Fender to není nic překvapujícího. Hlavní kategorie tvoří elektrické, basové a akustické kytary, dále pak elektrické a basové aparáty a poslední kategorií je příslušenství značky Fender (jak jinak než kytarové).

Elektrické kytary Fender

Elektrické kytary jsou následně rozděleny dle hlavních typů, kterými jsou Telecaster a Stratocaster. Oddělené jsou rovněž i elektrické kytary Fender vhodné pro levoruké kytaristy. Zbylé typy elektrických kytar jsou již zařazeny do samostatné podkategorie.

Basové kytary Fender

U basových kytar je v současné době zvoleno rozdělení do dvou hlavních podsekcí a to na kytary typu JazzBass a kytary PrecisionBass.

Akustické kytary Fender

Akustické kytary již mají členění poněkud pestřejší. Celkově zde naleznete osm samostatných podkategorií, mezi které patří klasické kytary, kytaru typu dreadnought, elektroakustické kytary, 12strunné kytary, levoruké akustické kytary, akustické baskytary, mandolíny a banja. Připraveny jsou ještě další dvě podkategorie folkové kytary a ostatní typy akustických kytar, které jsou však prozatím prázdné a čekají na doplnění produktů.

Komentáře nejsou povoleny.