Furch Guitars otevírá americkou centrálu v Nashvillu

Furch Guitars otevírá americkou centrálu v Nashvillu

Velké Němčice, 3. července 2019 – Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, výrazně posiluje své aktivity ve Spojených státech, kde od července otevírá své distribuční a servisní centrum. Společnost zde dosud působila pouze prostřednictvím svého autorizovaného distributora. Od nového strategického kroku si slibuje především prostor pro intenzivnější pozicování značky a silnější vztahy s obchodními partnery i zákazníky.

Společnost Furch Guitars nabízí své kytary ve Spojených státech již od roku 2003. Dosud tak činila prostřednictvím kanadského distributora hudebních nástrojů Stonebridge Guitars International. Po téměř šestnácti letech se však Furch rozhodl převzít řízení zpět do svých rukou s cílem výrazně posílit své postavení na americkém trhu.

Americký trh je pro nás prioritou číslo jedna. I přes dobrou spolupráci s naším dosavadním obchodním partnerem jsme se rozhodli převzít iniciativu a začít pozici naší značky intenzivně posilovat. Naše kytary patří k absolutní špičce na trhu a chceme o jejich kvalitách přesvědčit i přední světový trh, pro který jsou kytary snad nejvíce typické. Zaměřit se hodláme především na vylepšení distribuce a vyšší dostupnost kytar,“ říká Petr Furch, CEO společnosti Furch Guitars.

Furch Guitars – Nashvill

Prvním strategickým krokem k dosažení tohoto cíle je červencové otevření distribučního a servisního centra v Nashvillu, z něhož bude společnost řídit své aktivity v celých Spojených státech. „V posledních třech letech jsme dokončili řadu klíčových inovací a významně navýšili výrobní kapacitu, díky čemuž jsme nyní schopni pružně reagovat na sílící americkou poptávku. Nově otevřená americká centrála nám umožní snazší a flexibilnější spolupráci s našimi obchodními partnery, zákazníkům tak nabídneme lepší dostupnost a špičkový servis našich nástrojů,“ dodává Petr Furch.

Nashvillskou centrálu bude z pozice managing directora řídit Marc Harris, jenž má s distribucí a prodejem hudebních nástrojů v Americe dlouholeté zkušenosti. Distribuční a servisní centrum Furch sídlí na adrese 1865 Air Lane Drive, Suite 19, Nashville, Tennessee.

Společnost Furch Guitars také plánuje do konce letošního roku významně rozšířit svou dealerskou síť a poskytnout jí silnější podporu. V současné době spolupracuje s dvacítkou amerických prodejců, jejichž počet by ráda v následujících měsících zdvojnásobila. Pomoci by jí měl nadcházející letní veletrh NAMM, kde se potenciální zájemci o spolupráci mohou osobně setkat s vedením společnosti, seznámit s její filozofií a nástroji a dohodnout obchodní podmínky spolupráce. Stánek Furch Guitars bude mít číslo 1200.

Zdroj: Tisková zpráva Furch Guitars

Komentáře nejsou povoleny.