Furch Guitars uvádí nové modely nejvyšší řady Red Series

Furch Guitars Red Series

Velké Němčice, 17. května 2019 – Společnost Furch Guitars (Furch), přední světový výrobce kytar prémiové kvality, pozměnila svou nejvyšší řadu akustických kytar Red Series. Novinky nabídnou kombinaci unikátních výrobních technologií, prémiového materiálu i dekorativních prvků, dosud dostupných pouze pro zakázkové modely.

Nejvyšší řada celomasivních akustických kytar Furch Red Series se vyznačuje kombinací unikátních výrobních a konstrukčních technologií v čele se speciálním laděním přední i zadní desky, mimořádně tenkou a konzistentní povrchovou úpravou Full-Pore High-Gloss Finish, přesným robotickým leštěním a revolučním konstrukčním řešením vyztužení kytarového krku Furch CNR System®. Tyto technologie ve spojení s prémiovým materiálem třídy master grade dodávají nástrojům řady Red Series nádherný melodický zvuk, který si podmaní každého hráče.

Nové modely Furch Red LC a Furch Red SR jsou dostupné v kombinaci alpského smrku s cocobolem či smrku sitka s indickým palisandrem. Kobylku, hmatník a plátek na hlavě tvoří středoamerické ziricote s výraznou kresbou. Krásu těchto dřevin podtrhuje řada dekorativních prvků z havajské koy a zeleného abalone v čele s prémiovou prstencovou rozetou, vykládáním přední desky a lemováním těla, hmatníku a hlavy nástroje. Abalone bylo použito také na vykládání hlavy kytary ve tvaru lístků. Obdobný motiv z bílé perleti zdobí i hmatník.

Furch Red Series
Furch Red Series

„Při návrhu nových modelů Red jsme se snažili skloubit tradiční dekorativní materiály v podobě zeleného abalone a bílé perleti s teplými barevnými odstíny exotického dřeva. Výsledkem je dvojice nástrojů, která si hráče získá nejen svým vynikajícím zvukem, ale i uhrančivým vzhledem,“ říká Petr Furch, ředitel společnosti Furch Guitars.

Součástí kytar Furch Red LC a Furch Red SR je také špičková ladicí mechanika Gotoh 510 v odstínu stříbrné patiny s leštěnými ebenovými kolíčky a vysoce jemným převodem 1:21. Bezpečí nástrojů během přepravy pak zajišťuje vysoce kvalitní pevný kufr Hiscox.

Modely Furch Furch Red LC a Furch Red SR jsou již k dostání u autorizovaných prodejců značky Furch. Součástí řady Red Series jsou nově také modely Furch Pure LC a Furch Pure SR, jež převzaly technické parametry modelů Furch Red Plus.

Zdroj: Tisková zpráva Furch Guitars

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.