Furch Guitars zahajuje program exkluzivního osobního prodeje s personalizovanou asistencí

Velké Němčice, Česká republika, 15. dubna 2024 – Společnost Furch Guitars (Furch), jeden z předních světových výrobců prémiových celomasivních akustických kytar, oznámila spuštění exkluzivního programu zážitkového prodeje kytar s odbornou osobní asistencí přímo ze showroomu Furch.

Jak exkluzivní osobní prodej funguje

Od dubna 2024 si zájemci o nadstandardní zážitkový nákup kytary mohou domluvit schůzku s odborným produktovým specialistou společnosti Furch v jejím sídle ve Velkých Němčicích. Schůzka nabízí možnost individuální prohlídky výrobních kapacit s odborným výkladem, což zákazníkům umožní zažít na vlastní kůži řemeslné mistrovství stojící za značkou Furch a poznat její filozofii. Petr Furch, CEO Furch Guitars, vysvětluje: „Náš produktový specialista je plně k dispozici, aby našim zákazníkům zajistil zážitek šitý na míru při hledání té dokonalé kytary odpovídající jejich preferencím a hraní.“

Během těchto schůzek si zákazníci mohou prohlédnout širokou škálu specifikací kytar včetně těch nestandardních, jako jsou modely s alternativními šířkami nultého praźce 43 mm nebo 48 mm, barytonové, 7-, 9- a 12-strunné kytary, exotické kombinace dřev, stejně jako plně zakázkové kytary řady Rainbow. „Jsme nadšeni, že návštěvníkům můžeme také nabídnout přístup do muzea Furch umístěného v našem showroomu, kde mohou vidět několik historicky významných modelů, které stály u zrodu naší značky,“ dodává produktový specialista, Lukáš Lengál.

Mimo prohlídky továrny a showroomu s odbornou osobní asistencí u nákupu mohou zákazníci v rámci návštěvy také zakoupit kousky z exkluzivní kolekce oblečení a památné produkty značky Furch, stejně jako originální náhradní díly a příslušenství k jejich nástrojům Furch.

Skutečně památný zážitek

K oslavě zahájení přímého exkluzivního prodeje připravil Furch speciální, časově omezenou nabídku. Generální ředitel Furch Guitars, Petr Furch, osobně provede prvních 5 zákazníků výběrem a zkoušením jejich nové kytary, a využije své odborné znalosti a vášeň pro výrobu kytar, aby jim pomohl najít jejich ideální nástroj. „Jsme nadšeni, že můžeme fanouškům Furch Guitars poprvé nabídnout příležitost koupit kytaru přímo v naší centrále. Jsem rád, že mohu tuto událost prvním pěti návštěvníkům zpříjemnit ještě více, a pomoci jim najít tu perfektní kytaru. Věřím, že program exkluzivního osobního prodeje zaručuje nezapomenutelný zážitek pro každého zákazníka, a těším se, že je u nás můžeme přivítat,“ uzavírá Petr Furch.

Pro více informací a domluvení schůzky navštivte: odkaz

Program exkluzivního osobního prodeje zaručuje nezapomenutelný zážitek a vysoce odbornou asistenci u nákupu.
Návštěvníci muzea Furch umístěného v showroomu značky mohou vidět několik historicky významných modelů, které stály u zrodu Furch Guitars.
Individuální prohlídka výroby umožňuje zákazníkům poznat řemeslné mistrovství stojící za značkou Furch a seznámit se s její filozofií.

Komentáře nejsou povoleny.