Gibson Les Paul Tribute HP 2017

Gibson Les Paul Tribute HP 2017

Dnes se vydáme na skok do internetového obchodu Hudebni-obchod.cz. Právě v tomto eshopu si můžete zakoupit zajímavý model elektrické kytary, který nese označení Gibson Les Paul Tribute HP 2017, konkrétně v barevném provedení Faded Honey Burst, které je velmi vydařené a zaujme již na první pohled.

Nebudeme zde popisovat vše do detailu, od toho tu jsou konkrétní obchody a prodejci, které máte jistě dobře prověřené. Takže jen ve stručnosti pár slov k této elektrické kytaře.

Model Gibson Les Paul Tribute HP 2017 Faded Honey Burst spadá do kategorie elektrických kytaru typu Les Paul. Pro samotné tělo kytary byl vybrán mahagon. Na vrchní desku bylo použito javorové dřevo. Vše pak doplňuje mahagonový krk s palisandrovým hmatníkem a 22 medium pražci. Nesmíme opomenout ani přítomnost ladící mechaniky G Force s funkcí automatického ladění.

Co říkáte, chtěli byste mít také takovou kytaru doma? Mimochodem aktuálně si ji můžete prohlédnout v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Ladící mechanika G Force

Jak již bylo uvedeno, tento model využívá ladící mechaniky G-Force, která nabízí funkci automatického ladění. Jak to v praxi funguje? Díky následujícímu videu si vše můžete prohlédnout a sami se přesvědčit, jak úžasná věc to je.

Komentáře nejsou povoleny.