Heavy Metal Football

Liverpool - Heavy Metal Football

Jste fanoušky fotbalu? Pak jste si určitě včera večer nenechali ujít fotbalová utkání Evropské ligy, ve které mimo jiné válčila i česká Sparta Praha. Té se obrat s Villarrealem nepodařil. Naproti tomu Liverpool připravil svým fanouškům opravdu luxusní menu. Liverpool zkrátka hraje Heavy Metal Football. Proč tato souvislost? Více vám prozradí video na konci článku.

Během prvních deseti minut prohrával Liverpool již 0-2, během utkání pak 1-3. V té chvíli potřeboval vstřelit tři branky, aby mohl pomýšlet na postup. Zdálo se to jako nemožná mise, ale opak byl pravdou. V nastavení druhého poločasu se jim podařilo dokončit obrat na 4-3 a celý stadion upadl do neskutečné euforie. Velmi emotivně prožíval zápas i trenér domácích Jürgen Klopp, který ještě nedávno působil právě v Dortmundu.

A Jürgen Klopp je hlavním hrdinou videa, které bylo námětem dnešního článku, kdy jsme chtěli propojit muziku, kytary a fotbal.

Klopp does Heavy Metal Football!

Základem pro vytvoření tohoto animovaného klipu bylo další velké vítězství Liverpoolu, které se uskutečnilo na podzim roku 2015 (21.11.2015), kdy deklasovali Manchester City 4-1 a to na jejich vlastním stadionu. Co říkáte, líbí se vám video? 🙂 Nám ano.