HEMR Straps

Ve spolupráci s internetovým obchodem Cmias.cz resp. se společností CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje – bychom vás chtěli informovat o novince v sortimentu kytarového příslušenství. Jedná se o nové kvalitní kytarové řemeny HEMR Straps, které jsou dodávány v originálním dárkovém balení.

Jaké kytarové řemeny jsou v této nabídce zařazeny? V současné době to jsou tři typy řemenů, které jsou vždy k dispozici ve dvou barevných variantách – černý a hnědy kytarový řemen. Všechny tři typy jsou k vidění v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové. Máte tak možnost si řemeny osobně prohlédnout a „osahat“. Přesvědčte se sami o prvotřídní kvalitě kytarových řemenů HEMR.

Základní model

Základní a zároveň nejlevnější typ jednoduchého kytarového řemenu, je vyrobený z hovězinové hlazenice – síla do 3mm. Kytarové řemeny v černé resp. hnědé barvě byly navrženy a vyrobeny bez ozdobných prvků a doplňků. Důraz byl kladen zejména na jednoduchost a praktičnost. Nastavitelná délka kyktarového řemenu je 110 cm do 149 cm.

Řemen s jednoduchou sponou

I v tomto případě se jedná o kytarový řemen, který je vyrobený z hovězinového vazu o síle do 3mm. Výchozí základní jednoduchý model je v tomto případě doplněný o originální jednoduchou sponu, která umožňuje prodlužování či zkracování řemenu. Tento kytarový řemen je 7cm široký, příčemž nastavitelná délka kytarového řemenu je od 110 cm do 149 cm.

Originální kytarový řemen

Nejvyšším modelem HEMR kytarových řemenů je originální řemen s kapsičkou na kytarové trsátko. Řemen je vyrobený z hovězinové usně v síle do 3 mm. Přední a zadní nástavec kytarového řemenu je pak vyrobený z měkčí hovězinové usně. Kapsičku na trsátko umístil výrobce na přední stranu kytarového řemenu. Vše dokonale ladí. Prodlužování délky kytarového řemenu, se provádí proplétáním skrz oválné otvory v nosném řemenu. Šíře kytarového řemenu je 8 cm. Nastavitelná délka pak od 110 cm do 149 cm.

Komentáře nejsou povoleny.