Hradec Music Show 2015

Hradec Music Show 2015

Nejen pro kytaristy, ale pro všechny z vás, kteří máte rádi dobrou hudbu, kvalitní hudební nástroje a příjemné prostředí, je zde připraven sedmý ročník netradičního hudebního veletrhu Hradec Music Show. Jak již z názvu vypovídá, veletrh se koná v Hradci Králové a to v sobotu 23. května 2015 v prodejnách CMI plaza a 3D Music.

Nové hudební nástroje

Na veletrhu vám budou představeny novinky na trhu s hudebními nástroji, které si budete moci sami osahat a vyzkoušet. Zároveň na vlastní oči uvidíte nástroje a aparatury, které se běžně v prodejnách hudebních nástrojů nevyskytují. To vše zdarma, jelikož na hudební veletrhu Hradec Music Show se nevybírá vstupné.

Soutěž o elektrickou kytaru

Každá z prodejen nabídne v rámci veletrhu speciální bonusy. Například v CMI plaza na vás čeká veletržní sleva na nákup hudebních nástrojů a příslušenství. Současně s tím pro vás bude připravena i soutěž o elektrickou kytaru, ukulele a tričko. Stále ještě váháte, proč vyrazit 23. května do Hradce Králové? Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program.

Pestrý doprovodný program

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koncerty, workshopy a semináře známých umělců. Z hlavních hvězd festivalu zmíníme Susan Albers (která bude v průběhu veletrhu pořádat několik seminářů týkajících se digitálních pian značky Yamaha), Laco Deczi, Láďa Křížek, Radim Hladík, Miloš Meier a další.

Kompletní informace o veletrhu naleznete na webové prezentaci www.hradecmusicshow.cz.

Komentáře nejsou povoleny.