Hradec Music Show 2016

Hradec Music Show 2016

14.5.2016 se uskuteční již osmý ročník oblíbeného netradičního hudebního veletrhu Hradec Music Show, který se koná v Hradci Králové v prodejních prostorách hradeckých firem 3D Music a CMI Plaza. Jako tradičně se můžete těšit na bohatý program a skvělou prezentaci hudebních nástrojů.

Jedinečné hudební nástroje

Po dobu konání veletrhu budete moci shlédnout na vlastní oči některé z nejnovějších hudebních nástrojů či instrumentů, které nejsou běžně k vidění v jiných prodejnách. A pokud vás přímo neláká podívat se na hudební nástroje, ale chcete si užít bohatého doprovodného programu, pak si na své přijdete i vy.

Osobnosti na Hradec Music Show 2016

Osobnosti na HMS 2016

Kdo všechno se zúčastní osmého ročníku hudebního veletrhu Hradec Music Show? Ze známých osobností to bude zejména Petr Kolář, Susan Albers, Dave Goodman, JAZZ Q a Martin Kratochvíl, Pavel Malina, ON-LINE Session, Miloš Knopp, Ivan Tůma, Lukáš Doksanský, Honza Běhunek a další. Zkrátka pořadatelé pro vás zajistitli program, který stojí za to vidět.

Zkrátka na HMS 2016 se můžete těšit na zajímavé hudební semináře, bonusy, dárky, slevy na hudební nástroje, občerstvení a pestrý doprovodný program. Každá z vystavujících firem zároveň nabídne návštěvníkům i další výhody, které budou platné po dobu konání veletrhu. Podrobnosti k těmto výhodám vám rádi sdělí na jednotlivých prodejnách, kde se bude veletrh konat.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách veletrhu www.hradecmusicshow.cz.

Komentáře nejsou povoleny.