Hudební začátky – vzpomenete si?

Hudební začátky - vzpomenete si?

Někdo rád sportuje, někdo má rád hudbu. Malí, velcí, tlustí, tencí… na tom vůbec nezáleží. Důležité je, mít k vybrané činnosti pozitivní vztah. S ohledem na zaměření portálu se podíváme na druhou skupinu – tedy hudebníky.

Můžete hrát na kytaru, na klávesy, na bicí, ale i na jakékoli jiné hudební nástroje. V tomto směru se pak řadíme mezi začátečníky, pokročilé nebo profesionály.

Otevřete se vzpomínkám

Jestliže se už hudbě věnujete nějakou dobu, zkuste se zamyslet. Dokázali byste si vzpomenout na své počátky. Co vás konkrétně přivedlo k hudbě. Jaký nástroj jste si jako první vyzkoušeli. Máte ho stále ve své „sbírce“? Pojďte se otevřít světu a sdělte nám své zkušenosti a vzpomínky. Budeme rádi za zpětnou vazbu a rádi váš „příběh“ zveřejníme.

Často nás donutí k životní změně nečekaná událost, která s tím na první pohled nemá vůbec nic společného.

Nová generace – výzva nebo hrozba

Hudba je krásná a dokáže pomoci odpočinout od stresových situací běžných dnů. Ti nadanější si pak mohou plnit svůj sen o tom, stát se slavným umělcem. Ale co je sláva? V dnešní době se slavným stávají lidé, kteří vlastně nic významného neudělali. Mladá generace se vidí v youtuberech, očekávají, že si snadno a rychle vydělají peníze pokud možno bez velké námahy… Je to správná cesta, kam směřovat? Necháme za sebe „pracovat“ umělou inteligenci?

Moderní technologie jsou dobrým pomocníkem, ale mohou být i zlým pánem, pokud si včas neuvědomíme, že bychom to měli být stále my, kdo bude vymýšlet, pracovat…

Tak snad abychom si pustili nějakou pozitivní písničku na zlepšení nálady, co říkáte? 🙂 Výběr necháme na vás – dopřejte si tu chvilku sami pro sebe.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.