Ibanez RG 721

Skvělá zpráva! V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové máte možnost nyní vidět, vyzkoušet a zakoupit exkluzivní model elektrické kytary Ibanez RG 721! A právě tomuto modelu se budeme věnovat v dnešní minirecenzi na portálu Kytary-CZ.eu.

V obchodním domě CMI plaza a v internetovém obchodě Cmias.cz je kytara nabízena pod označením – elektrická kytara Ibanez RG 721 RW. V současné době (únor 2013) je nabízena za částku 15.990,- Kč s DPH. Uvažujete o nákupu? Přečtěte si následující řádky, které popisují základní vlastnosti a funkce této elektrické kytary.

Masivní část těla kytary RG721RW je vyrobena z lipového dřeva. Pro výrobu vrchní desky bylo použito exotického dřeva sonokeling. Ibanez si na tomto modelu dal opravdu záležet. Celkový luxusní vzhled dokresluje decentní světlé lemování kolem celého těla.

Krk je lepený z pěti javorových a ořechových dílů a k tělu elektrické kytary Ibanez RG721RW je připevněn pomocí čtyř šroubů. Hmatník je palisandrový, ručně osazený čtyřiadvaceti jumbo pražci. Menzura je standardních 648 mm a struny jsou ukotveny kobylkou Tight End-R, která byla vyvinuta speciálně pro modely RG. Kobylka umožňuje velmi dobrý přenos vibrací strun do těla hudebního nástroje.

O snímání zvuku se starají dva snímače typu humbucker – CAP-VM1 u krku a CAP-VM2 u kobylky. Přestože je kytara osazena dvěma snímači, lze mezi nimi volit pětipolohovým přepínačem.

Pro více informací vás rádi odkážeme na prodejce, společnost CMI Melodia a.s. – specialistu na hudební nástroje.

Komentáře nejsou povoleny.