Japonské kytary Takamine

V obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové si přijdou na své i fanoušci japonské značky Takamine. Navštivte obchodní dům hudebních nástrojů CMI plaza a vyzkoušejte si nové modely elektro-akustických kytar Takamine. Kromě těchto kvalitních elektro-akustických kytar zde naleznete i luxusní Takamine stoličky pro pohodlné hraní vsedě.

Nechcete-li se vydávat do Hradce Králové, případně preferujete pohodlný nákup z domova, pak jistě oceníte možnost objednávky v internetovém obchodě Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje. Prohlédněte si aktuální nabídku elektro-akustických kytar Takamine. Jistě si vyberete ten pravý model pro vás či vaši hudební kapelu.

Abychom byli konkrétnější, vybrali jsme jeden model elektro-akustických kytar Takamine, který vám v následujících odstavcích představíme. Jedná se o model elektroakustické kytary EG 523 SC.

Elektroakustická kytara EG 523 SC Takamine

Elektroakustická kytara Takamine EG 523 SC se pyšní tvarem těla typu Jumbo s výřezem. Vrchní deska kytary je v provedení masivní smrk (sitka). Zadní deska a luby jsou z javoru, hmatník z palisandru. U modelu EG 523 SC je použit snímač TK40T s ladičkou. Šíře nultého pražce činí 42,5mm. Elektroakustickou kytaru EG 523 SC Takamine v barevném provedení přírodní – vysoký lesk můžete objednávat v internetovém obchodě Cmias.cz za cenu 14.490,- Kč s DPH (srpen 2012).

Komentáře nejsou povoleny.