Kapela Memphis

Společnost CMI Melodia a.s. spolupracuje s různými hudebními projekty. Jedním z posledních je spolupráce s hradeckou hudební skupinou Memphis. Kapelu můžete znát nejen z rádií, ale i z hudební televize TV Óčko. Podporu, kterou společnost CMI Melodia věnovala na nahrávání a vydávání nového alba, ocenili hudebníci ze skupiny Memphis oficiálním poděkováním řediteli Ing. Petru Koženému, které je zveřejněno na facebook profilu společnosti CMI Melodia a.s.

Abychom vám tuto hudební skupinu představili, dovolujeme si použít, jejich vlastních slov, kterými se prezentují na své webové prezentaci www.memphisband.cz.

„Kapela Memphis vznikla v roce 2005 v Hradci Králové. V roce 2008 vyhrála hudební soutěž Pro-Rock po které následovalo i první místo na Karvinském Woodstocku 2009, Hudbou Proti Nudě 2010 a na Eurofestivalu 2011. Po vydání videoklipu THE ONE, který se umístil v TOP6 prestižní O2 STREAM MUSIC, se kapele otevřely dveře ke spolupráci na filmovém projektu “Seznam se bezpečně” od společnosti seznam.cz.“

Debutová deska, na které se podílela i společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje, vyjde na jaře roku 2013. Singl SUNSHINE z chystané desky vyhrál největší českou hudební hitparádu T-Music Chart a v těchto dnech je ke slyšení na rádiích jako Evropa2, FajnRádio, Černá Hora nebo Kiss Rádia a videoklip ke zhlédnutí na ÓčkoTV.

Čtyřčlennou kapelu tvoří Matěj, Honza, Pavel a Kamil. Jaké hudební nástroje můžete slyšet u této kapely? Bicí nástroje, elektrické kytary – zkrátka klasické složení kapely (nástrojů) v daném hudebním žánru.

Více informací včetně aktuálních koncertů a vystoupení získáte na oficiálních stránkách kapely www.memphisband.cz.

Komentáře nejsou povoleny.