Klasická kytara Pecka CGP-34 sunburst

Klasická kytara Pecka CGP-34 sunburst

Kytara pro začínající hráče ve věku 8-12 let? Co třeba „klasika“ značky Pecka s označením CPG-34 v barevném provedení SB neboli sunburst? Jedná se o cenově výhodný model kytary, díky kterému si snadno osvojíte první kytarové krůčky.

Z čeho je vyrobena?

Začněme představením modelu po jeho materiálové stránce. Pro korpus (tělo kytary) zvolil výrobce lípu. Krk strunného nástroje je vyrobený z javoru a doplněný ebonizovaným javorovým hmatníkem.

Pokud by vás kytara zaujala, pak vězte, že součástí ceny je i kytarový povlak (platí pro nabídku například v eshopu Hudebni-obchod.cz).

Klasická kytara Pecka CGP-34 se řadí mezi nejlevnější modely s nylonovými strunami, které naleznete ve zmíněném hudebním obchodě.

Pecka CGP-34 sunburst

Určitě je na místě se zmínit o ceně. Ke dni vydání článku (5.8.2020) se kytara prodávala v eshopu Hudebni-obchod.cz za částku 1.390,- Kč s DPH, přičemž byla dostupná v několika dalších barevných variantách.

Co víc si přát do kytarových začátků, nežli takto skvělou a cenově dostupnou kytaru? Snad jen trpělivost při učení, která je rovněž velmi důležitá, abyste u hry vydrželi a mohli se neustále zlepšovat.

Komentáře nejsou povoleny.