Klasické kytary Ashton SPC

Představujeme vám čtyři modely klasických kytar Ashton SPC (14, 12, 34, 44), které jsou nyní nabízeny ve výhodných paketech s pouzdrem, popruhem a online lekcemi ZDARMA! Vybírat můžete ze čtyř velikostí a šesti barevných provedení. To vše v internetovém obchodě Cmias.cz společnosti CMI Melodia a.s., případně v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové.

Klasické kytary Ashton SPC jsou vhodné zejména pro děti či začínající kytaristy. Jedná se o cenově dostupné modely, které však nabízí velmi dobré zpracování.

Společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje, připravila pro své zákazníky speciální video prezentaci Ashton SPC, kde jsou jednotlivé modely blíže představeny a popsány. Doporučujeme tak návštěvu YouTube profilu firmy CMI Melodia a.s., kde naleznete video prezentace i dalších hudebních nástrojů.

Základní pojmy

Vrátíme-li se na počátek, mluvíme o klasické kytaře. Co to však klasická kytara je? Klasickou kytarou myslíme kytaru s nylonovými strunami, menším tělem a širším krkem. U kytar se dále budete setkávat i s pojmem menzura, což je vzdálenost mezi nultým pražcem a kobylkou.

Např. menzura u modelu Ashton SPC 14 ke 48 cm. Tento model kytary je vhodný pro hráče ve věku 2-5let (1/4 velikost, rozměry 77x27cm).

Pro starší děti (věk 5-8 let) je určen model Ashton SPC 12 s menzurou 55cm. Tato kytara má rozměry 86x30cm a velikost 1/2.

U dětí ve věku 8-12 let doporučujeme vybrat model klasické kytary Ashton SPC 34, který je vyráběn ve velikosti 3/4. Rozměry kytary jsou 92x35cm, menzura 59cm.

Posledním zmiňovaným modelem je kytary Ashton SPC 44, která je určena pro hráče od 12 let. Jedná se o model klasické (celé) velikosti tedy 4/4 s menzurou 65cm. Rozměry pak jsou 100x38cm.

Veškeré další informace vám rádi sdělí odborní poradci internetového obchodu Cmias.cz či prodejní specialisté obchodního domu CMI plaza.

Komentáře nejsou povoleny.