Klasické kytary Ashton SPCG

Klasické kytary Ashton SPCGKlasické kytary od australské firmy Ashton se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších na celém světě. Modelová řada SPCG je zaměřena na hráče všech velikostí. Objevte kvalitní kytary pro malé i velké, objevte řadu SPCG Ashton.

Kytary z této modelové řady se prodávají v rámci kytarového paketu (alespoň tak by to mělo být u většiny prodejců) společně s kytarovým povlakem, který ochrání nástroj zejména při přesunu, ale i v době, kdy na nástroj nehrajete a je odložený.

Ve zmíněné modelové řadě jsou zahrnuty kytary různých velikostí od dětských kytar 1/4, přes velikosti 1/2, 3/4 až po kytary klasické velikosti tedy 4/4. Nabídku kytar můžete shlédnout například v obchodě www.cmias.cz/klasicke-kytary.

Barevně sladěné kytary

Nástroj jako takový je jedna věc, ale znáte to. Děti a nejen ony si často vybírají i dle barevného provedení. Z tohoto důvodu připravil Ashton jednotlivé modely klasických kytar v několika barevných variantách, z kterých si jistě vybere každý.

Vzhledem k tomu, že se jedná kytary pro začínající hráče, případně pro děti, spadají do nižší cenové kategorie. Za poměrně malé částky však získáte kvalitní nástroj, který zcela dostačuje tomu, co od něj v této kategorii očekáváte. Jakmile pokročíte ve své hře, můžete se podívat po dalších modelech klasických kytar ve vyšších kategoriích.

Komentáře nejsou povoleny.