Klasické kytary pro děti Valencia

Kytary pro nejmenší resp. pro děti jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Mezi další značku, která má ve své nabídce právě tyto modely klasických kytar je i Valencia. Výrobcem klasických kytar Valencia je společnost Team International Music Co., do jejíhož portfolia patří také kytary Gipsy Rose, SX kytary či ukulele Mahalo. Pod značkou Valencia můžete zakoupit i housle a samozřejmě i příslušenství (pro kytary a housle).

Podíváme-li se na oficiální stránky této značky, tak aktuální nabídka klasických kytar nabízí modely jako CCG1, CG/LTD5, CG50,CG50C, CG35R, CG30R, CG30R 3/4 či CG30RCE.

Standardní klasické kytary Valencia jsou vyráběny v produktových řadách. Z těch nejrozšířenějších to jsou např. řady CG 160, cg 170, CG 180, CG 190, CG 195 a řada CG 200.

Z nabídky jsme vybrali dvě kytary z produktové řady CG 160. V obou případech se jedná l kytary vhodné pro děti.

Klasická kytara 1/2 Valencia CG-160

Zmíněný model klasické kytary v provedení 1/2 je vhodný pro děti ve věku 5-8 let. Vrchní deska kytary je v provedení smrk. Luby a záď jsou pak vyrobeny z mahagonu. Jedná o se základní model klasické kytary vhodný pro výuku hry na kytaru. Barevné provedení kytary – černý sunburst.

Klasická kytara 3/4 Valencia CG-160

Tato kytara je již v provedení 3/4, což odpovídá cílové skupině – děti ve věku 8-12 let. Délka kytary je 91,4 cm. Ci se týče provedení, tak má stejné parametry jako předchozí model, tedy smrková vrchní deska a mahagonové luby a záď. I tato kytara je prodávána v barevné variantě černý sunburst.

Komentáře nejsou povoleny.