Koncertní ukulele

Je vaším oblíbeným hudebním nástrojem ukulele? Pak vás jistě budou zajímat aktuální informace o nabídce tohoto typu hudebního nástroje v jednom z předních českých internetových obchodů Cmias.cz, který provozuje společnost CMI Melodia a.s. Konkrétně jsme se zaměřili na koncertní ukulele. V současné době (leden 2014) zde naleznete celkem pět modelů tohoto typu.

Koncertní ukulele je z hlediska velikosti druhé nejmenší hned po sopránovém. Měří 23 palců, což představuje přibližně 58 centimetrů délky. Standardní ladění pro koncertní (stejně tak i sopránové a tenorové) ukulele je v C dur, g’c’e’a’. Koncertní ukulele bylo zařazeno do nabídky ve 20. letech minulého století. Jednalo se o zvětšeninu původního sopránového ukulele. Je tedy mírně větší a zároveň nabízí hlasitější a hlubší tón.

Ukulele Ashton

Nabídku internetového obchodu Cmias.cz v sekci Koncertní ukulele tvoří modely od firmy Ashton. Jedná se o modely, které jsou celosvětově uznávané a nabízí svým uživatelům špičkovou kvalitu.

Které konkrétní modely je možné nyní zakoupit? Jedná se o UKE 240, UKE 280, UKE 500, UKE 240EQ (model se snímačem) a UKE 400. Cenově se tato ukulele pohybují od částky 1.290,- Kč až po částku 2.190,- Kč (ceny včetně DPH).

Výhodou nákupu u společnosti CMI Melodia a.s. je mimo jiné i to, že vybrané modely jsou skladem i v showroomu resp. v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové, kde si můžete ukulele osobně prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit. To vše pod dohledem prodejních specialistů, kteří vám pomohou s výběrem.

Komentáře nejsou povoleny.