Korg RimPitch

Ladička pro akustické kytary Korg RimPitch

Společnost Korg představila nový druh kytarové ladičky. V čem je výjimečný a nový? Jde o to, že ladičku RimPitch je možné upevnit přímo do ozvučného otvoru vrchní desky akustické kytary (tak jak je vidět na obrázku). Další informace včetně instruktážního videa naleznete v další části našeho dnešního článku.

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Všechny potenciální zájemce jistě zajímají hlavní výhody a vlastnosti, kvůli kterým by měli uvažovat o koupi tohoto typu kytarové ladičky. Jaké jsou tedy hlavní přednosti?

  • Komfortní pozorovací úhel, usazení přímo na otvor ve vrchní desce kytary.
  • Kompatibilní pro různé typy akustických kytar.
  • Piezo snímač, který rychle a přesně detekuje tóny.
  • LED ukazatele s vysokým jasem pro dokonalou čitelnost.

Klasické modely kytarových ladiček se mohli zdát uživatelům nepohodlné. S novinkou RimPitch je všemu jinak. Díky revolučnímu řešení je možné usazení ladičky přímo do otvoru na vrchní desce kytary, čímž se ladění stává mnohem efektivnější. Máte vždy maximální přehled o všem, co potřebujete. Kytarová ladička se snadno používá a je nenápadná – další výhody, které z ní dělají opravdu skvělý produkt pro všechny kytaristy.

Instruktážní video

Jak se s kytarovou ladičkou pracuje se můžete podívat na následujícím prezentačním videu společnosti Korg. Jednoduché, elegantní a rychlé. Nevěříte? Věřte!

Komentáře nejsou povoleny.