Krásné kytarové Vánoce

Krásné kytarové Vánoce

Dopisy Ježíškovi jsou již jistě na správném místě a nyní jsou všichni (zejména ti nejmenší) v napětí, jak to zítra večer dopadne?! Kolik z vás si kromě nového telefonu, tabletu a jiných moderních vymožeností přálo pod stromečkem něco z „kytarové“ oblasti?

Nemusí to být hned nová kytara, ale určitě by potěšilo i nějaké vhodné příslušenství, jako jsou kytarové struny, popruhy, povlaky, efekty, zesilovače či komba…

Možností je celá řada. Vánoční kytarový dárek tak může obdržet každý nezávisle na tom, zda se jedná o profesionálního kytaristu, nebo začínajícího hráče.

Zazpívejte si koledu u stromečku

Schválně taková otázka, na kterou si odpovězte sami doma, případně nám můžete nechat vzkaz na facebookovém profilu. Kolik z vás si u stromečku zpívá koledy? A když ne zpívá, tak vezme třeba kytaru a zahraje nějakou vánoční písničku?

Kytara k Vánocům

Možná je na čase tuto tradici zase oživit a pokud patříte mezi hudebníky, případně jste vybrali svým dětem k Vánocům jako jeden z dárků i hudební nástroj, tak po rozbalení můžete společně vyzkoušet nějakou jednodušší skladu. Pokud už je to pokročilý hráč, tak jistě nějakou tu koledu zahrát zvládne.

Příjemné prožití vánočních svátků

Počasí ani epidemiologická situace nám zrovna nehraje moc do karet, ale i tak si Vánoce nenecháme pokazit. Pojďme myslet pozitivně a zároveň zůstaňme negativní (ve smyslu koronavirové nákazy). Užijte si každou chvilku na maximum, nenechte se rozhodit ničím z okolí, zapomeňte na práci a jiné starosti. Vánoce nejsou o úklidu, ale o tom, že je prožijete s těmi, které máte nejraději a je jedno, jaký dárek pod stromečkem rozbalíte, důležité je zdraví a šťastná rodina.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Admin Kytary-CZ.eu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.