Kvalitní klasické kytary Strunal

Značku Strunal asi není třeba blíže představovat, jedná se o českou hudební společnost, která se zaměřuje zejména na výrobu strunných hudebních nástrojů, do kterých zařadila mimo jiné i modely klasických kytar. Právě této oblasti sortimentu se budeme věnovat v dnešním článku.

Ať už se jedná o kytary nebo jiné hudební nástroje značky Strunal, vždy se pro jejich výrobu používá kvalitní rezonanční dřevo. Právě výběr toho „správného“ dřeva má ve výrobním procesu firmy Strunal významné místo. Strunal věnuje zvláštní péči nejen samotnému výběru, ale i procesu zrání, sušení a následného zpracování dřeva pro výrobu hudebních nástrojů.

Garance kvality

A právě tato skutečnost spolu s mnoha dalšími je důležitým prvkem, který garantuje zákazníkům, že se nástroje značky Strunal vyznačují výbornými zvukovými vlastnostmi a samozřejmě i kvalitou provedení.

Hudební nástroje Strunal jsou vhodné jak pro profesionální umělce, tak pro studenty a žáky hudebních škol.

Strunal spolupracuje s mnoha umělci, díky čemuž získává zpětnou vazbu a následné náměty na vylepšení nových modelů kytar, houslí, viol a dalších nástrojů.

Podíváme-li se na kytary Strunal, pak je výroba zařazena do dvou hlavních kategorií – klasické kytary a kytary typu cutaway.

Klasické kytary Strunal jsou následně členěny dle toho, jaký typ dřeva je použit pro vrchní desku nástroje. Z tohoto pohledu je možné kytary rozdělit do tří skupin – klasické kytary z vrchní deskou ze smrkové dýhy, masivního cedru či masivního smrku.

Kytary typu cutaway jsou standardní klasické kytary s výřezem.

Kompletní a zejména akutální nabídku nejen kytar, ale i dalších hudebních nástrojů naleznete na stránkách výrobce Strunal.cz.

Komentáře nejsou povoleny.