Kvalitní kytarové aparatury

Nákupem kytary vše nekončí. Zejména pokročilí a profesionální hráči neustále pokukují po dalším vybavení, které by se hodilo k jejich modelu kytary. Konkrétně máme na mysli kytarové aparatury, mezi které spadají zejména kytarové hlavy, kytarová komba, kytarové předzesilovače, kytarové reproboxy či kytarové pedály.

Pro všechny kytaristy je připravena bohatá nabídka kytarových aparatur v internetovém obchodě Cmias.cz, který provozuje společnost CMI Melodia a.s. – specialista na hudební nástroje Yamaha a Fender. V internetovém obchodě však naleznete nabídku i od dalších značek. Celkově je zde sortiment od více než 200 výrobců z celého světa. Jistě tedy budete mít z čeho vybírat!

Kytarová komba

Asi nejčastějším „doplňkem“ ke kytaře jsou kytarová komba. V již zmíněném eshopu Cmias.cz jsou pro vás připraveny modely od firem Fender, Roland, Line6, Blackstar, Ibanez, Yamaha a další.

Kvalita je zaručena a je umocněna profesionálním přístupem prodejců, ať už v internetovém obchodě Cmias.cz, nebo v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové, kde si můžete vybrané modely prohlédnout na živo a samozřejmě i zakoupit. Modely, které jsou v obchodním domě vystaveny jsou na eshopu označeny štítkem „showroom“.

Kytarové hlavy

Dalším důležitým prvkem výbavy kytaristů jsou kytarové hlavy. V současné době tvoří nabídku tito výrobci: Ashton, Marshall, Ibanez, Orange, Mesa Boogie, Blackstar, Line6, Hiwatt či Engl.

Nejlevnější modely začínají těsně nad hranicí čtyř tisíc korun včetně DPH.

Nakupujte u profesionálů. Cmias.cz – eshop ověřený zákazníky Heureka.cz, nyní s garancí nákupu!

Komentáře nejsou povoleny.